MTCNA trening za učenike TŠČ-a

Komentari isključeni za MTCNA trening za učenike TŠČ-a

TŠČ je od 2017. godine  Mikrotik partner. Kao partner dobivamo određeni broj Mikrotik uređaja koji će služiti za održavanje Mikrotik akademije.

Sve navedeno dodatna je prilika da se učenici TŠČ-a još više pripreme za nastavak školovanja, upoznaju s trendovima na području mrežnih tehnologija, konkretiziraju svoje znanje stečeno u nastavnom obrazovanju te „zaokruže“ svoje znanje s međunarodno priznatim certifikatom Mikrotika.

Nakon već odrađenih nekoliko treninga proteklih godina,  u sklopu Školskog kurikula TŠČ planirano je nastavljanje sa sličnim treninzima za učenike TŠČ.

MTCNA trening održao bi se u poslijepodnevnim satima (nakon 13 sati) 23., 24., 25., 30./31. ožujka 2020.

Cijena treninga i certificiranja iznosi 600 kuna, a za redovite polaznike TŠČ popust iznosi 300 kuna.

O ostalim detaljima vezanim uz  akademiju svi zainteresirani učenici i nastavnici informacije mogu dobiti kod prof. Mirka Jambrošića do 13. ožujka 2020., te se ujedno prijaviti do navedenog datuma na mirko.jambrosic@skole.hr