NOVO – obavijest za učenike i roditelje uz početak 2. polugodišta

Komentari isključeni za NOVO – obavijest za učenike i roditelje uz početak 2. polugodišta

Dragi učenici, poštovani roditelji

obavještavam vas da sam prema zahtjevu epidemiološke službe uz preporuku osnivača škole (Međimurska županija) donio odluku prema kojoj će se u razdoblju od 18. siječnja 2021. do 30. siječnja 2021. nastava u Tehničkoj školi Čakovec održavati na slijedeći način:

• za učenike 1., 2. i 3. razreda četverogodišnjih zanimanja – na daljinu (Model C)
  • za učenike svih 1. i 2. razreda trogodišnjih zanimanja    – na daljinu (Model C), osim u dane kad imaju praktičnu nastavu u školi ili obrtničkoj radionici (Model A)
  • za učenike svih završnih razreda   – u školi (Model A)

Nastava u školi kao i nastava na daljinu odvijati će se po rasporedu sati u prijepodnevnoj smjeni od ponedjeljka do subote sa početkom u 7:30 sati.

Molim sve učenike da i u danima pred nama budu odgovorni i poštuju propisane epidemiološke mjere kako bismo nastavu za sve učenike mogli što prije početi realizirati u realno najoptimalnijim uvjetima, odnosno po Modelu A.

Za sve ostale informacije sa pitanjima možete se obratiti svojim razrednicima.

Svima želim puno sreće, dobrog zdravlja i školskog uspjeha u drugom polugodištu.

ravnatelj Tehničke škole Čakovec

Dražen Blažeka, dipl. ing.