UPISI u 1. razrede – objava slobodnih mjesta za jesenski rok

Komentari isključeni za UPISI u 1. razrede – objava slobodnih mjesta za jesenski rok

Obavještavamo učenike i roditelje zainteresirane za upis u 1. razrede u Tehničku školu Čakovec da su u JESENSKOM ROKU za školsku godinu 2021./2022. preostala nepopunjena slobodna mjesta u slijedećim programima-zanimanjima:

ČETVEROGODIŠNJA ZANIMANJA

•  slobodnih mjesta u programu Prirodoslovno-matematičke gimnazije
  • 1 slobodno mjesto u zanimanju Elektrotehničar

TROGODIŠNJA ZANIMANJA

• 6 slobodnih mjesta u zanimanju Tokar – (JMO – jedinstveni model obrazovanja)
  • 2 slobodna mjesta u zanimanju Autolimar – (JMO – jedinstveni model obrazovanja)
  • 1 slobodno mjesto u zanimanju Autoelektričar – (JMO – jedinstveni model obrazovanja)
  • 1 slobodno mjesta u zanimanju Bravar – (JMO – jedinstveni model obrazovanja)

Termini kojih su se učenici obvezni pridržavati ako se žele upisati u neko od gore navedenih slobodnih mjesta u Tehničkoj školi Čakovec jesenskom roku:

Početak prijava kandidata u sustav i prijava obrazovnih programa 21.08.2021.
Završetak prijava obrazovnih programa

Početak ispisa prijavnica u osnovnim školama

26.08.2021.
Objava konačnih ljestvica poretka 28.08.2021.
Dostava dokumenata u Tehničku školu Čakovec – dokumenti koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja (liječnička svjedodžba medicine rada, ugovor o naukovanju učenika i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis)

Dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) u srednju školu u koju se učenik upisao

30.08. ili

31.08.2021.

od 8 – 14 sati

Za sve eventualne nejasnoće ili pitanja možete nam se obratiti na tsck@tsck.hr ili na mobitel ravnatelja 098-241-278

ravnatelj Tehničke škole Čakovec

Dražen Blažeka, dipl. ing.