Održan je BoHoHožićni sajam u TŠČ

Komentari isključeni za Održan je BoHoHožićni sajam u TŠČ

U petak 23.12.2016. kao što je i predviđeno školskim kurikulumom održan je BoHoHožićni sajam.

Pod budnim okom nositelja aktivnosti (prof. M. Olčar, prof. S. Štefanac, prof. P. Hajdarović i knjižničarka S. Vidović) na desetak punktova prezentirano je i ponuđeno niz uradaka i delicija koje su pripremali učenici i njihovi roditelji, te razrednici.

Zahvaljujemo svim učenicima, razrednicima i ostalim zaposlenicima Tehničke škole Čakovec, kao i njihovim gostima na odazivu i uključivanju u Sajamske aktivnosti.

Prodajom ponuđenih proizvoda prikupljeno je oko 3.500 kuna koje ćemo donirati sukladno zaključcima Vijeća učenika Tehničke škole Čakovec.