DAN “OTVORENIH VRATA” TEHNIČKE ŠKOLE ČAKOVEC

Komentari isključeni za DAN “OTVORENIH VRATA” TEHNIČKE ŠKOLE ČAKOVEC

Pozivamo zainteresirane učenike osnovnih škola i njihove roditelje da nas posjete u SUBOTU, 28.5.2016. godine u vremenu između 9  i 12 sati.

Nastavnici i učenici Tehničke škole Čakovec u nizu mikroradionica žele predstaviti dio opreme i mogućnosti obrazovanja s kojima će se susretati budući polaznici TŠČ,  te posjetiteljima odgovoriti na sva pitanja vezana uz upise u 1. razrede..

„Obavještavamo sve učenike zainteresirane za upis za zanimanja iz područja obrazovnog sektora STROJARSTVO, da u subotu 28.svibnja, 2016. od 9 – 12 sati, DANE OTVORENIH VRATA održava tvrtka EKO MEĐIMURJE d.d. Šenkovec.
Prilika je to da se učenici i roditelji upoznaju sa mogućnostima stipendiranja i obavljanja učeničke prakse u EKO MEĐIMURJU d.d., a moći će se razgledati i odvijanje proizvodnih procesa na najsuvremenijem strojnom parku za obradu metala u našoj regiji.“ (predsjednik Uprave – Saša Novaković, mag. inf.)

Dobrodošli !