Dobrodošli u školsku knjižnicu TŠČ-a u uvjetima epidemije

Komentari isključeni za Dobrodošli u školsku knjižnicu TŠČ-a u uvjetima epidemije

Dragi učenici i zaposlenici,

vaše knjižničarke vas nestrpljivo čekaju u, privremeno nešto drugačijem, prostoru knjižnice.

Kao i u ostatku prostora Škole, i ovdje vrijede nešto izmijenjena pravila (pročitajte ih u dokumentu Protokol za rad školske knjižnice Tehničke škole Čakovec u uvjetima bolesti COVID-19 dostupnom u dokumentu ispod teksta).

Rad čitaonice je ograničen jer je dio prostora knjižnice pretvoren u učionicu, ali je knjižnica i dalje dostupna za rad s korisnicima (radno vrijeme istaknuto je na vratima knjižnice).

Uključite se i u virtualnu učionicu Virtualna knjižnica TŠČ-a. Kȏd za pristup zatražite kod razrednika ili pročitajte na vratima knjižnice.

Svi učenici prvih razreda su upisom u Tehičku školu Čakovec upisani i u školsku knjižnicu TŠČ-a pa POSUDBA KNJIGA MOŽE POČETI!

Veselimo se susretima i suradnji.

protokol knjiznica VK 9_2020