Komentari isključeni za Dokumenti HZJZ i MZO – Model održavanja nastave i Upute za pridržavanje epidemioloških mjera

Poštovani

sukladno najavi objavljujemo dokumente koje su pripremili Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Učenici će detaljnije i konkretne upute za siguran boravak i rad u Tehničkoj školi Čakovec dobiti od svojih razrednika 1. radnog dana u ponedjeljak 6. rujna 2021, pa će sukladno tome moći informirati i svoje roditelji. Ujedno, roditelji mogu sva pojašnjenja i upite dostaviti razrednicima najkasnije na prvom roditeljskom sastanku u mjesecu rujnu, ili u iznimnim situacijama u tajništvo škole na 328-522.

Sretan početak i uspješnu školsku godinu želim svim učenicima, a roditeljima kvalitetnu i uspješnu suradnju.

ravnatelj Dražen Blažeka, dipl.ing.el.

Upute-za-sprječavanje-i-suzbijanje-epidemije-bolesti-COVID-19-vezano-uz-rad-predškolskih-ustanova-osnovnih-i-srednjih-škola-u-školskoj-godini-2021.-2022.

Modeli i preporuke za provedbu nastave u 2021-2022 _31082021