DOPUNSKI RAD – ljetni rok 2016./2017.

DOPUNSKI RAD – ljetni rok 2016./2017.

DOPUNSKI RAD – ljetni rok 2016./2017.

Komentari isključeni za DOPUNSKI RAD – ljetni rok 2016./2017.

Raspored održavanja dopunskog rada objavljen je na oglasnoj ploči u školi u četvrtak 29.6.2017.

Ovdje objavljujemo presliku rasporeda

U tabeli uz vrijeme odvijanja dopunskog rada navedeni su slijedeći podaci

  • predmeti iz kojih se održava dopunski rad,
  • prezime i ime nastavnika koji će realizirati dopunski rad,
  • razredi iz kojih su učenici pozvani na dopunski rad (u zagradi je broj učenika iz pojedinog razreda),
  • te prostorija u kojoj će se održavati dopunski rad

Dolazak na dopunski rad u predviđeno vrijeme je obvezan i predstavlja bitnu pretpostavku za eventualno pozitivan rezultat.

DOPUNSKI RAD – srpanj 2017.

PONEDJELJAK         3.7.2017.            7.30           –        10.45

Predmet Nastavnik/ca Razred Prostorija
Hrvatski jezik Pervan Kata 1S2 (1), 2MT (1) 6
Njemački jezik Rodinger Emilija 3ET (1) 40
Matematika Lončarić Nataša 3RT (3), 3ST (2) 16
Matematika Štampar Sandra 1S1 (8), 1S2 (6), 3MT (2) 5
Matematika Igrec Andreja 2MT (2) 14
Matematika u struci Igrec Andreja 1S3 (2), 1S5 (4) 14
Fizika Jug Nikola 2MT (1), 2RT (2) 13
Programiranje i programski jezici Blažeka Kristinka 2TG (2) 31
Digitalna elektronika Janžek Dražen 3ET (2) 51
Informacije i komunikacije Poljanec Valerija 3ET (3) 32
Elementi strojeva i konstr. Golubić Julijana 2S2 (1), 2S3 (1) 2

 

PONEDJELJAK         3.7.2017.            11.00                  –        13.30

Predmet Nastavnik/ca Razred Prostorija
Tehničko crtanje Murković Marijan 1S1 (1), 1S2 (4) 5
CNC strojevi Murković Marijan 2S1 (7) 5

 

 

UTORAK            4.7.2017.            7.30          –        10.00

Predmet Nastavnik/ca Razred Prostorija
Hrvatski jezik Pervan Kata 1S2 (1), 2MT (1) 6
Njemački jezik Rodinger Emilija 3ET (1) 40
Matematika Lončarić Nataša 3RT (3), 3ST (2) 16
Matematika Štampar Sandra 1S1 (8), 1S2 (6), 3MT (2) 5
Matematika Igrec Andreja 2MT (2) 14
Matematika u struci Igrec Andreja 1S3 (2), 1S5 (4) 14
Fizika Jug Nikola 2MT (1), 2RT (2) 13
Programiranje i programski jezici Blažeka Kristinka 2TG (2) 31
Digitalna elektronika Janžek Dražen 3ET (2) 51
Informacije i komunikacije Poljanec Valerija 3ET (3) 32
Elementi strojeva i konstr. Golubić Julijana 2S2 (1) 2

 

UTORAK            4.7.2017.            10.00        –        11.30

Predmet Nastavnik/ca Razred Prostorija
Tehničko crtanje Murković Marijan 1S1 (1), 1S2 (4) 5
CNC strojevi Murković Marijan 2S1 (7) 5

 

SRIJEDA           5.7.2017.            7.30                    –        10.00

Predmet Nastavnik/ca Razred Prostorija
Hrvatski jezik Pervan Kata 1S2 (1), 2MT (1) 6
Njemački jezik Rodinger Emilija 3ET (1) 40
Matematika Lončarić Nataša 3RT (3), 3ST (2) 16
Matematika Štampar Sandra 1S1 (8), 1S2 (6), 3MT (2) 5
Matematika Igrec Andreja 2MT (2) 14
Matematika u struci Igrec Andreja 1S3 (2), 1S5 (4) 14
Fizika Jug Nikola 2MT (1), 2RT (2) 13
Programiranje i programski jezici Blažeka Kristinka 2TG (2) 31
Digitalna elektronika Janžek Dražen 3ET (2) 51
Informacije i komunikacije Poljanec Valerija 3ET (3) 32
Elementi strojeva i konstr. Golubić Julijana 2S2 (1) 2

 

SRIJEDA           5.7.2017.            10.00        –        12.30

Predmet Nastavnik/ca Razred Prostorija
Tehničko crtanje Murković Marijan 1S1 (1), 1S2 (4) 5
CNC strojevi Murković Marijan 2S1 (7) 5

 

 

DOPUNSKI RAD – srpanj 2017.

ČETVRTAK                6.7.2017.            7.30           –        10.45

 

Predmet Nastavnik/ca Razred Prostorija
Elektronički sklopovi Matotek Damir 2MT (1), 3ET (13) 50
Autoelektrika Matotek Damir 2E1 (3) 50
Osnove elektrotehnike Štampar Damir 2ET (5) 5
Elektrotehnika Štampar Damir 3ST (3) 5
Tehnologija solarnih foto. sustava Štampar Damir 2E1 (2) 5
Tehničko crtanje Dragičević Franjo 1S1 (5), 1S2 (4), 1E1 (2) 55
Tehnička mehanika Jelačić Jasminka 2MT (2), 2ST (1) 8
Tehničko crtanje Posavec Danijel 1S5 (5) 6

 

ČETVRTRAK              6.7.2017.            10.00        –        11.30

Predmet Nastavnik/ca Razred Prostorija
Tehničko crtanje Murković Marijan 1S1 (1), 1S2 (4) 5
CNC strojevi Murković Marijan 2S1 (7) 5

 

 

PETAK               7.7.2017.                     7.30           –        10.00

 

Predmet Nastavnik/ca Razred Prostorija
Elektronički sklopovi Matotek Damir 2MT (1), 3ET (13) 50
Autoelektrika Matotek Damir 2E1 (3) 50
Osnove elektrotehnike Štampar Damir 2ET (5) 5
Elektrotehnika Štampar Damir 3ST (3) 5
Tehnologija solarnih foto. sustava Štampar Damir 2E1 (2) 5
Tehničko crtanje Dragičević Franjo 1S1 (5), 1S2 (4), 1E1 (2) 55
Tehnička mehanika Jelačić Jasminka 2MT (2), 2ST (1) 8
Tehničko crtanje Posavec Danijel 1S5 (5) 6

 

 

PONEDJELJAK         10.7.2017.                   7.30           –        10.00

 

Predmet Nastavnik/ca Razred Prostorija
Elektronički sklopovi Matotek Damir 2MT (1), 3ET (13) 50
Autoelektrika Matotek Damir 2E1 (3) 50
Osnove elektrotehnike Štampar Damir 2ET (5) 5
Elektrotehnika Štampar Damir 3ST (3) 5
Tehnologija solarnih foto. sustava Štampar Damir 2E1 (2) 5
Tehničko crtanje Dragičević Franjo 1S1 (5), 1S2 (4), 1E1 (2) 55
Tehnička mehanika Jelačić Jasminka 2MT (2), 2ST (1) 8
Tehničko crtanje Posavec Danijel 1S5 (5) 6

 

Čakovec, 29.6.2017.                                                                        Ravnatelj:  Dražen Blažeka, dipl. ing.

 

About the author:

O Školi

Malo je škola koje se mogu podičiti tradicijom obrazovanja i odgoja mladih u razdoblju koje prelazi 100 godina. Tehnička škola Čakovec otvorila je već 125. stranicu svoje knjige postojanja.

Kontaktirajte nas

TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC
Športska 5
HR – 40000 Čakovec
Tel. +385 (40) 328 522
Faks: +385 (40) 328 523
Web adresa: www.tsck.hr
E-pošta: tsck@tsck.hr

Brojač posjeta

  • 89738Ukupno posjeta:
  • 60Posjeta danas:
  • 1Trenutno online:

Back to Top