Učenik 2TG razreda LEON ŠOPAR plasirao se na državno natjecanje iz kemije

Komentari isključeni za Učenik 2TG razreda LEON ŠOPAR plasirao se na državno natjecanje iz kemije

Učenik 2TG razreda LEON ŠOPAR – tehnička gimnazija – postigao je odličan rezultat te se plasirao na državno natjecanje iz kemije u kategoriji samostalnog rada. Natjecanje će se održati od 25. – 28. travnja 2017. godine u Svetom Martinu na Muri.

Za državno natjecanja učenik i mentorica pripremili su prigodnu prezentaciju te plakat:

Prezentacija natjecanje iz kemije 2017.

plakat-Leon Šopar – kemija 2017.

Učeniku Leonu Šoparu i njegovoj mentorici Tamari Rihtarec želimo da na državnom natjecanju uspješno prezentiraju sve što su pripremili i naučili. SRETNO !!!