Erasmus+ projekt Green Car Sharing – 15.2.2017. Celje

Komentari isključeni za Erasmus+ projekt Green Car Sharing – 15.2.2017. Celje

Putujemo u Celje u okviru Erasmus+ projekta Green Car Sharing Longtime Field Test

Green Car Sharing Longtime Test Field, projekt u okviru Erasmus+ programa, K2 – strateška partnerstva nastavlja se susretom učenika u Celju. Šesnaest učenika i dvoje profesora pratitelja u srijedu, 15. veljače 2017. putuju na susret s učenicima iz Republike Austrije i Republike Slovenije.

Mario Modlic, 3. ST, Roko Oletić, 3. ST, Josip Nino Pleh, 3. TG, Julio Božek, 4. ET, Renato Kalanjoš, 4. ET, Patrik Črnčec, 4. RT, Patrik Lesjak, 4. RT, Nikola Raus, 4. RT, Dino Vabec, 4. RT, Andreas Bobičanec, 4. ST, Lucian Belić, 4. ST, Ivan Levačić, 4. ST, Petar Škvorc, 4. ST, Gabrijel Švenda, 4. ST, Teodor Kos, 1. MT  i Lovro Horvat, 1. TG. te Emilija Rodinger, prof. i Damir Štampar, dipl. ing., družit će se s pedesetak učenika i njihovih pratitelja iz Austrije i Slovenije i s njima pet dana sudjelovati na entrepreunership workshops, tj. radionicama poduzetništva. Osim što će steći nova znanja i vještine, radionice će biti prilika da učenici predstave i aktivnosti koje su se zadnjih mjeseci provodile provodile u TŠČ-u, vezane uz rad virtualne tvrtke koju su osnovali, a bavi se iznajmljivanjem električnih automobila. Slobodno vrijeme planiraju provesti u Starom gradu Celje, na Rogli i na kuglanju. (Sanjin Koprivec, 4. ST )