Finalno županijsko natjecanje u futsalu za mladiće – TŠČ-ovci županijski prvaci

Komentari isključeni za Finalno županijsko natjecanje u futsalu za mladiće – TŠČ-ovci županijski prvaci

Graditeljska škola Čakovec bila je 26. veljače 2019. domaćin finalnog županijskog natjecanja u futsalu za mladiće. Natjecala su se četiri školska športska društva iz Međimurske županije iz četiri srednje škole – Ekonomske i trgovačke škole Čakovec, Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec, Graditeljske škole Čakovec i Tehničke škole Čakovec.

Ekipu Tehničke škole Čakovec čine Edvin Bratuša, Martin Michael Lesar, Fabijan Novak, Tomislav Kuhar, Tin Haček, Petar Tomšić, Roberto Dežđek, Matija Pintar, Dominik Drk i Dino Murković.

Mentor učenicima ŠŠD-a „TŠČ“ i jedan od članova natjecateljskog Povjerenstva bio je naš profesor, Ivan Fučko.

Ekipa „TŠČ“-a je titulu županijskog prvaka osvojila ne izgubivši niti jednu utakmicu. (TS)