Javni poziv za organizaciju višednevne školske ekskurzije – Španjolska

Komentari isključeni za Javni poziv za organizaciju višednevne školske ekskurzije – Španjolska

Javni poziv raspisuje se sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14. I 81/15.).

Potencijalni davatelj usluga obvezan je dostaviti ponude do roka naznačenog u priloženom obrascu, u zasebnoj i zatvorenoj omotnici s naznakom „JAVNI POZIV – NE OTVARAJ“ I BROJEM PONUDE na adresu Škole: Tehnička škola Čakovec, Čakovec, Športska 5, 40000 Čakovec.

Ponude pristigle nakon roka naznačenog u priloženom obrascu neće se razmatrati.

Javni poziv s priloženim obrascima objavljen je na mrežnim stranicama Škole 9. siječnja 2017. godine.

Obrazac za višednevnu školsku ekskurziju 1-2017..