KNJIŽEVNI HERBARIJ povodom MJESECA HRVATSKE KNJIGE

Komentari isključeni za KNJIŽEVNI HERBARIJ povodom MJESECA HRVATSKE KNJIGE

Tema je ovogodišnjega Mjeseca hrvatske knjige Razlistaj se, a posvećena je planetu Zemlji i 50. obljetnici obilježavanja Dana planeta Zemlje. Učenici prvih i završnih razreda Tehničke škole Čakovec s profesoricom Majom Markač i knjižničarkom Sanjom Novak za tu su prigodu oblikovali Književni herbarij, mapu fotografija biljaka koje su obilježile neko književno djelo s kratkim opisima važnosti prikazanih biljnih motiva u književnosti. Prolistajte navedenu zbirčicu biljaka, uključite se sa svojim listovima (papira) te se prisjetite da nije dovoljno samo živjeti, potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!

Ovdje možete pogledati samo neke radove, a na školskom panou i službenoj FB stranici školske knjižnice, kao i u virtualnoj knjižnici na Google Clasroomu pogledajte sve radove i nađite inspiraciju za svoju stranicu književnog herbarija.