Lektira i lažne vijesti – ispričajmo priču kroz prizmu popularnog senzacionalizma

Lektira i lažne vijesti – ispričajmo priču kroz prizmu popularnog senzacionalizma

Lektira i lažne vijesti – ispričajmo priču kroz prizmu popularnog senzacionalizma

Komentari isključeni za Lektira i lažne vijesti – ispričajmo priču kroz prizmu popularnog senzacionalizma

Čestitamo našim učenicima Eriku Flacu i Jakovu Novaku te Jakši Bogdanu i Nikoli Bogdanoviću kao i njihovim mentoricama, profesoricama Sanji Borko i Maji Markač  koji su u gotovo nemogućim uvjetima stvorili nešto novo, kreativno i drugačije i privukli više od tisuću glasača! U sljedeći krug vrednovanja plasiralo se 16 uradaka koje će u tijeku idućeg tjedna ocjenjivati Povjerenstvo, a konačan rezultat i novih pet uradaka, odnosno škola koje će se plasirati u zadnju, četvrtu fazu projekta, saznat ćemo u subotu, 30. siječnja 2021. godine.

About the author:

Back to Top