The Mobility Bridge III – kratki opis projekta

• Nacionalna agencija:
    • AMPEU
  • Nositelj projekta:
    •  Srednja škola Čakovec u ime konzorcija u kojem su još ETŠ Čakovec,Tehnička škola Čakovec, Srednja škola Prelog i Graditeljska škola Čakovec.
  • Partneri u projektu:
    • Hrvatski gospodarski savez iz Frankfurta na Majni u Njemačkoj, Sans Frontiers Europe Malta, Počitek – užitek d.o.o. Moravske Toplice iz Slovenije, Staatliche Fachober- und Berufsoberschule Ingolstadt, Lycée Jean Capelle  Jean Capelle iz Francuske i Carthago d.o.o. Odranci, Slovenija.

• Trajanje projekta:
    • 1.6.2017./30.6.2018.
  • Sadržaj aktivnosti:
    • Stručna praksa u trajanju od dva tjedna za učenike škola koje čine konzorcij. Uključena su 4 profesora i 93 učenika u zanimanjima: ekonomist, komercijalist, hotelijersko-turistički tehničar, medicinska sestra/tehničar opće njege, fizioterapeutski tehničar, kuhar, konobar, slastičar, turističko-hotelijerski komercijalist, tehničar za mehatroniku, tehničar za računalstvo, strojarski računalni tehničar, stolar, vodoinstalater, instalater grijanja i klimatizacije.
  • Vrijednost projekta:
    • 196 369,00 EUR
  • Facebook stranica projekta: