Komentari isključeni za Međužupanijsko stručno vijeće iz sektora strojarstva, brodogradnje i metalurgije u TŠČ-u

Profesori TŠČ-a s pravom mogu biti ponosni na svoje učenike i svoj rad!

Na posljednjem Međužupanijskom stručnom vijeću iz sektora strojarstva, brodogradnje i metalurgije čije je središte u Tehničkoj školi Čakovec, čak su tri bivša učenika TŠČ-a – Hinko Fuš, mag. ing. mech., direktor poduzeća Vist d.o.o., Neven Bakač, mag. ing. mech., direktor poduzeća MTH strojevi d.o.o. i Valentino Pokupec, ing. el. održala radionice i predavanje svojim srednjoškolskim profesorima.

Naime, članovi Međužupanijskog stručnog vijeća iz sektora strojarstva, brodogradnje i metalurgije iz tri hrvatske županije (Međimurske, Varaždinske i Koprivničko – križevačke) čiji voditelj je profesor TŠČ-a Marijan Horvat, dipl. ing. stroj. dio su stručnog usavršavanja odradili u poduzeću Vist d.o.o. i MTH strojevi iz Pribislavca gdje su informirali o najnovijim postignućima iz strojarstva u podučju CNC-a. Sudjelovali su u radionicama generalnog remonta CNC alatnih strojeva i remonta visokobrzinskih vretena te radionici konverzacijskog programiranja CNC stroja pomoću programskog alata Shopmill koje su vodila upravo tri naša bivša učenika.

(Zamislite kakva budućnost čeka ove mlade stručnjake koji još nisu napunili niti 30 godina!)