Nastava na daljinu – raspored za ponedjeljak 16.3.2020.

Komentari isključeni za Nastava na daljinu – raspored za ponedjeljak 16.3.2020.

Obavještavam učenike Tehničke škole Čakovec da je na stranicama Ministarstva znanosti i obrazovanja objavljen osnovni raspored i program emitiranja sadržaja i za učenike srednjih škola.

Program emitiranja za ponedjeljak 16.3.2020.  možete vidjeti na slijedećem linku:

S obzirom da razrednici imaju obvezu najkasnije od srijede 18.3.2020. u virtualnim razredima dati učenicima raspored i obavijesti, a predmetni nastavnici aktivnosti i zadatke po predmetima, upućujem učenike da do tada prate sadržaje koji se emitiraju putem televizijskih programa.

Očekujem da će do srijede 18.3.2020. da će nastavnici u virtualnim radionicama dostaviti svoja predavanja i ostale aktivnosti. O ostalim pojedinostima obavijestiti će vas razrednici.

Još jednom podsjećam učenike da nemaju obvezu pohađanja praktične nastave kod poslodavca u slijedećih 14 dana.

Dražen Blažeka, ravnatelj Tehničke škole Čakovec