Komentari isključeni za Obavijest učenicima i roditeljima uz početak nove nastavne godine – organizacija nastave u PONEDJELJAK, 9. rujna 2019.

Dragi učenici, poštovani roditelji

u ponedjeljak 9. rujna 2019. započinje nova nastavna godina.

Prvog radnog dana nastava je za sve učenike Tehničke škole Čakovec organizirana na način da započinje sa Satom razrednog odjela, a nakon toga učenici imaju nastavu prema rasporedu sati za pojedini razred. Raspored sati za pojedini razredni odjel objavljen je na https://tsck.edupage.org/timetable/

Prvog radnog dana učenici dolaze u školu prema slijedećem rasporedu:

1. Svi učenici upisani u ČETVEROGODIŠNJA ZANIMANJA: tehničar za računalstvo, strojarski računalni tehničar, tehničar za mehatroniku, elektrotehničar, te u gimnazijske programe dolaze na nastavu u PRIJEPODNEVNOJ SMJENI  – nastava započinje u 7:20 sati.
  2. Svi učenici upisani u TROGODIŠNJA ZANIMANJA: CNC operater, bravar, strojobravar, automehaničar, tokar, autolimar, elektroinstalater,, elektromehaničar i autoelektričar dolaze na nastavu u POSLIJEPODNEVNOJ SMJENI – nastava im započinje u 13:15 sati.

Učenicima će boravak u školskim prostorima biti omogućen samo u obući namijenjenoj isključivo za boravak u unutarnjim prostorima škole.

Prvog radnog dana učenici na nastavu nisu obvezni donositi knjige i školski pribor.

Sve ostale informacije učenici će dobiti od svojih razrednika.

Svim učenicima želimo ispunjenje svih želja i planova koje su imali prilikom upisa u Tehničku školu Čakovec, a roditelje pozivamo na kontinuiranu i kvalitetnu suradnju.

Ravnatelj Tehničke škole Čakovec

Dražen Blažeka, dipl. ing.