Pisanje probnog online eseja iz Hrvatskog jezika

Komentari isključeni za Pisanje probnog online eseja iz Hrvatskog jezika

Drage maturantice i maturanti TŠČ-a, Ministarstvo znanosti i obrazovanja u suradnji s CARNET-om i Nacionalnim centrom za vanjsko vrednovanje obrazovanja pokrenulo je projekt „Pisanje probnog online eseja iz Hrvatskog jezika“.

Ciljevi projekta su omogućavanje učenicima završnih razreda gimnazija i četverogodišnjih i petogodišnjih strukovnih škola da prije pisanja ispita državne mature dobiju povratnu informaciju o uspješnosti pisanja eseja te ispitivanje mogućnosti online pisanja ispita državne mature uopće.

Obavijest o probnom online eseju iz Hrvatskog jezika potražite u svojoj virtualnoj učionici SRO-a.

SUDJELOVANJE U PISANJU ESEJA NAKON PRIJAVE JE OBAVEZNO, virtualni esej pisat će se 12. svibnja 2020. s početkom u 10:00 na virtualnoj platformi Loomen, a učenici koji se prijave za sudjelovanje na dan pisanja eseja bit će oslobođeni (virtualne) nastave.