Polaganje izbornih ispita državne mature u Ispitnom centru Čakovec

Komentari isključeni za Polaganje izbornih ispita državne mature u Ispitnom centru Čakovec

U jesenskom roku državne mature 2019. učenici šest međimurskih srednjih škola sa sjedištem u Čakovcu IZBORNE ISPITE DRŽAVNE MATURE polažu u Ispitnom centru Čakovec.

Sjedište Ispitnog centra nalazi se u Gimnaziji Josipa Slavenskog Čakovec, Vladimira Nazora 34.

Učenici umjesto u svoju matičnu školu, na ispite izbornog dijela dolaze u Gimnaziju Josipa Slavenskog Čakovec i to najkasnije do 8:30 za ispite koji počinju u 9:00 ili najkasnije u 13:30 za ispite koji počinju u 14:00.

Učenike će na ulazu dočekati dežurni nastavnik koji će im dati sve daljnje upute.

Ispite obaveznog dijela (Hrvatski jezik, Matematika i strani jezik) učenici i dalje polažu u svojoj matičnoj školi.

Kalendar i vremenik provedbe ispita državne mature u jesenskom roku 2019. nalazi se na