Ponedjeljak 3. rujna 2018. – prvi dan nastave

Komentari isključeni za Ponedjeljak 3. rujna 2018. – prvi dan nastave

Dragi učenici Tehničke škole Čakovec, poštovani roditelji

u ponedjeljak, 3. rujna 2018. započinje nova školska godina 2018./2019. i prvi je radni dan.

Pozivam učenike svih razreda da dođu u školu prema slijedećem rasporedu:

• u 8.00 sati – učenici svih 1. razreda
  • u 9.00 sati – učenici svih završnih razreda – svih 4. razreda, te 3E1, 3S1, 3S2, 3S3, 3S4 i 3S5 razreda
  • u 10.15 sati – učenici svih 2. razreda, te 3ET, 3MT, 3RT, 3ST i 3TG razreda

Prvog radnog dana razrednici će sa učenicima održati satove razrednih odjela, uz podjelu rasporeda sati i upoznavanje učenika sa svim važnim informacijama neophodnim za uspješan rad i postizanje željenih rezultata tijekom školske godine.

Početak nove školske godine u Međimurskoj županiji na prigodnoj konferenciji za javnost u prostorima Tehničke škole Čakovec  svojim dolaskom i obraćanjem učenicima, nastavnicima i javnosti uveličati će župan Matija Posavec sa svojim suradnicima. Konferencija će se održati u školskom holu, a započinje u ponedjeljak, 3. rujna 2018. u 10.00 sati.

Učenici putnici prvog radnog dana koriste besplatno javni prijevoz do škole, a o daljnjem načinu korištenja prijevoza tijekom školske godine učenici i roditelji pravovremeno će biti informirani od predstavnika Međimurske županije.

Svim učenicima  zaposlenici Tehničke škole Čakovec žele puno uspjeha u novoj školskoj godini 2018./2019.,

Dobrodošli !

Ravnatelj: Dražen Blažeka, dipl. ing.