Poziv na predstavljanje odabranih ponuda prema javnom pozivu 3-2020

Komentari isključeni za Poziv na predstavljanje odabranih ponuda prema javnom pozivu 3-2020

URBROJ: 2109-58-20-03
Čakovec, 02. ožujka 2020.
Ev. broj javnog poziva: 3/2020

Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovanih aktivnosti izvan Škole Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude prema javnom pozivu za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave 3-2020 objavljuje

POZIV ZA PREDSTAVLJANJE ODABRANIH PONUDA RODITELJIMA NA RODITELJSKOM SASTANKU
1. Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude održanog 2. veljače 2020. godine od pristigle dvije (2) ponude odabrane su dvije (2) ponude potencijalnih davatelja usluga koje će biti predstavljene roditeljima na roditeljskom sastanku i to:

• TAUBEK TOURS d.o.o. Ivanec
  • VARAŽDINTOURS d.o.o. Varaždin

2. Predstavnici odabranih potencijalnih davatelja usluga svoje ponude predstavit će roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati u SRIJEDU, 11. ožujka 2020. godine od 18,00 sati u školskoj knjižnici.
3. Predstavnici odabranih ponuditelja imaju pravo na predstavljanje dostavljenih ponuda u trajanju do 15 minuta.

Za Povjerenstvo: Nataša Lončarić, prof. , predsjednica Povjerenstva