Poziv na predstavljanje ponuda za organizaciju izvanučioničke nastave – ČEŠKA

Komentari isključeni za Poziv na predstavljanje ponuda za organizaciju izvanučioničke nastave – ČEŠKA

Klasa: 602-03/17-02-06

URBROJ: 2109-58-18-04

Čakovec, 7. veljače 2018.

Ev. broj javnog poziva: 2/2O18

Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovanih aktivnosti izvan Škole Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju izvanučioničke nastave za učenike 3MT, 3ST i 3ET razreda – ČEŠKA – objavljuje

POZIV ZA PREDSTAVLJANJE ODABRANIH PONUDA RODITELJIMA NA RODITELJSKOM SASTANKU

1. Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude održanog 6. veljače 2018. godine odabrane su četiri (4) ponude potencijalnih davatelja usluga koje će biti predstavljene roditeljima na roditeljskom sastanku i to:

– ALGA TRAVEL

– TAUBEK TOURS

– JAKOPIĆ TRAVEL

– KONCEPT PUTOVANJA

1. Predstavnici odabranih potencijalnih davatelja usluga svoje ponude predstavit će roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati u PONEDJELJAK, 12. veljače 2018. godine u 17,45 sati u školskoj knjižnici.
  2. Predstavnici odabranih ponuditelja imaju pravo na predstavljanje dostavljenih ponuda u trajanju od 10 minuta.

Za Povjerenstvo:

Dražen Blažeka, dipl. ing.

Predsjednik Povjerenstva