Poziv na predstavljanje ponuda za organizaciju izvanučioničke nastave – Šibenik

Komentari isključeni za Poziv na predstavljanje ponuda za organizaciju izvanučioničke nastave – Šibenik

Klasa: 602-03/17-02-06

URBROJ: 2109-58-18-05

Čakovec, 7. veljače 2018.

Ev. broj javnog poziva: 3/2O18

Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovanih aktivnosti izvan Škole Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju izvanučioničke nastave za učenike 2S1 i 2S4 razreda – ŠIBENIK – objavljuje

POZIV ZA PREDSTAVLJANJE ODABRANIH PONUDA RODITELJIMA NA RODITELJSKOM SASTANKU

1. Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude održanog 6. veljače 2018. godine odabrane su tri (3) ponude potencijalnih davatelja usluga koje će biti predstavljene roditeljima na roditeljskom sastanku i to:

– KONCEPT PUTOVANJA

– TAUBEK TOURS

– RUDI TRAVEL

1. Predstavnici odabranih potencijalnih davatelja usluga svoje ponude predstavit će roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati u PONEDJELJAK, 12. veljače 2018. godine u 18,30 sati u školskoj knjižnici.
  2. Predstavnici odabranih ponuditelja imaju pravo na predstavljanje dostavljenih ponuda u trajanju od 10 minuta.

Za Povjerenstvo:

Dražen Blažeka, dipl. ing.

Predsjednik Povjerenstva