Poziv na predstavljanje ponuda za organizaciju izvanučioničke nastave – Grčka

Komentari isključeni za Poziv na predstavljanje ponuda za organizaciju izvanučioničke nastave – Grčka

Klasa: 602-03/17-02-06
URBROJ: 2109-58-18-03
Čakovec, 7. veljače 2018.
Ev. broj javnog poziva: 1/2O18

Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovanih aktivnosti izvan Škole Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju izvanučioničke nastave za učenike 3RT i 3TG razreda – GRČKA – objavljuje

POZIV ZA PREDSTAVLJANJE ODABRANIH PONUDA RODITELJIMA NA RODITELJSKOM SASTANKU
1. Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude održanog 6. veljače 2018. godine odabrane su tri (3) ponude potencijalnih davatelja usluga koje će biti predstavljene roditeljima na roditeljskom sastanku i to:
– JAKOPIĆ TRAVEL
– TAUBEK TOURS
– ALGA TRAVEL
2. Predstavnici odabranih potencijalnih davatelja usluga svoje ponude predstavit će roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati u PONEDJELJAK, 12. veljače 2018. godine u 17,00 sati u školskoj knjižnici.
3. Predstavnici odabranih ponuditelja imaju pravo na predstavljanje dostavljenih ponuda u trajanju od 10 minuta.

Za Povjerenstvo:
Dražen Blažeka, dipl. ing.
Predsjednik Povjerenstva

URBROJ: 2109-58-18-03

Čakovec, 7. veljače 2018.

Ev. broj javnog poziva: 1/2O18

POZIV ZA PREDSTAVLJANJE ODABRANIH PONUDA RODITELJIMA NA RODITELJSKOM SASTANKU

– JAKOPIĆ TRAVEL

– TAUBEK TOURS

– ALGA TRAVEL

1. Predstavnici odabranih potencijalnih davatelja usluga svoje ponude predstavit će roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati u PONEDJELJAK, 12. veljače 2018. godine u 17,00 sati u školskoj knjižnici.
  2. Predstavnici odabranih ponuditelja imaju pravo na predstavljanje dostavljenih ponuda u trajanju od 10 minuta.

Za Povjerenstvo:

Dražen Blažeka, dipl. ing.

Predsjednik Povjerenstva