Primjer kvalitetne suradnje poduzetnika i učenika iz TŠČ

Komentari isključeni za Primjer kvalitetne suradnje poduzetnika i učenika iz TŠČ

Sa zadovoljstvom ističemo konkretan primjer suradnje poduzetnika i učenika iz Tehničke škole Čakovec prilikom izrade praktičnog rada na završetku školovanja za tehničara za mehatroniku. Do sada su takvi oblici suradnje bili uobičajeni kod većine završnih radova u trogodišnjim zanimanjima, a ovo je jedan od rijetkih primjera prilikom izrade završnih radova u četverogodišnjem zanimanju.

Čestitamo učeniku 4MT razreda Adrianu Hajdaroviću i njegovom mentoru prof. Zlatku Lečeku, a zahvaljujemo gospodinu Milivoju Koprivcu iz poduzeća Pinky-S d.o.o. na odličnoj dosadašnjoj suradnji i međusobnom uvažavanju, doniranoj opremi i materijalu te se nadamo i nastavku suradnje.

Što o suradnji misli poduzetnik, pročitajte u priloženoj objavi

PINKY doo