Provedba projekta “Primjena računalnih tehnologija u strojarstvu (CAD i CNC)

Komentari isključeni za Provedba projekta “Primjena računalnih tehnologija u strojarstvu (CAD i CNC)

Održana završna konferencija projekta

Završna konferencija IPA projekta “Primjena računalnih tehnologija CAD/CNC u strojarstvu” održana je 20. rujna 2013. u Hotelu PARK Čakovec.

Uz sudjelovanje 40-tak prisutnih gostiju, projektnog tima, nastavnika iz Tehničke škole Karlovac i Tehničke škole Čakovec, gospodarstvenika iz Međimurske županije, predstavnika Međimurske županije i medija voditelj projekta prof. Marijan Horvat prezentirao je rezultate provedenih aktivnosti.

Posebno je svečano i dirljivo bilo uručivanje kompleta šahovskih figura i šahovske ploče prilagođenih slabovidnim i slijepim osobama predsjednici Udruge slijepih Međimurske županije gospođi Mariji Ciglar.

Detalji i fotografije sa svečanosti nalaze se u privitku.