Provedba projekta “Primjena računalnih tehnologija u strojarstvu (CAD i CNC)

Komentari isključeni za Provedba projekta “Primjena računalnih tehnologija u strojarstvu (CAD i CNC)

ZAVRŠNA KONFERENCIJA PROJEKTA – petak, 20.rujna 2013.

Najavljujemo održavanje završne konferencije IPA projekta koja će se održati u Hotelu PARK Čakovec, u petak 20. rujna 2013. godine.

Projekt je započeo potpisivanjem Ugovora 21. rujna 2012. godine.

Uz članove projektnog tima, medije među uzvanicima su i predstavnici 20-tak renomiranih metaloprerađivačkih poduzeća iz Međimurske županije koji su sudjelovali u provedbi ovog projekta kao i u projektu opremanja školskog laboratorija strojarstva.

U sklopu završne konferencije predstavnici Škole urućiti će Udruzi slijepih Međimurske županije proizvod nastao tijekom ovog projekta – šahovsku garnituru sa šahovskom tablom prilagođenu slabovidnim i slijepim osobama.

Priloženi dokumenti:
Poziv_na_zavrsnu_konferenciju_20.9.2013.pdf (160.64 KB)