RADIONICE ZA OSNOVNOŠKOLCE

Komentari isključeni za RADIONICE ZA OSNOVNOŠKOLCE

Pozivamo učenike 7. i 8. razreda osnovnih škola da se uključe u radionice koje će se održavati  subotama od 9:00 do 11:30 sati tijekom ožujka i travnja 2020. u Tehničkoj školi Čakovec!
Želite naučiti izraditi multimedijalne prezentacije, sastaviti računalo, izraditi aplikaciju za izračun bodova za upis u srednju školu?

Želite da vam struja postane prijatelj, postati vješti u izradi tiskanih pločica i lemljenju, saznati princip rada motora s unutarnjim izgaranjem, naučiti 3D modelirati i 3D printati, programirati mikroupravljače i robote, snimati termalnom kamerom ili sudjelovati u CAD/CAM radionici ili STEM escape roomu?

To su samo neke od tema radionica i aktivnosti koje za vas pripremaju učenici i profesori TŠČ-a.
Dođi u TŠČ – osiguraj svoju budućnost!

Za još više informacija – opise radionica i dr., pratite i dalje službenu web-stranicu Škole, službenu Facebook stranicu i Instagram .