Rezultati ispita DM i prigovori

Komentari isključeni za Rezultati ispita DM i prigovori

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja će u srijedu, 10. srpnja 2019.  u 12:00 objaviti privremene rezultate ispita s ljetnog roka državne mature u školskoj godini 2018./2019.

Rezultatima ispita pristupate putem web stranice Postani student (https://www.postani-student.hr/Ucenici/Prijava.aspx ).

Eventualne prigovore na ocjenu ispita učenik može podnijeti OSOBNO

u srijedu, 10. srpnja 2019. od 12:00 do 15:00

i u petak, 12. srpnja 2019. od 9:00 do 12:00

u kabinetu broj 3 kod ispitnog koordinatora koji će učeniku uručiti Obrazac za prigovor koji je potrebno ispuniti.

Prigovor na ocjenu podnosi se isključivo na bodovanje određenog zadatka te mora biti naznačeno na koji se zadatak odnosi te objašnjeno u čemu se sastoji nepravilnost .

Konačnu odluku o prigovoru učenika na ocjene donosi Centar u roku od pet radnih dana od završetka roka za zaprimanje prigovora.

Objava konačnih rezultata bit će u ponedjeljak, 15. srpnja 2019. u 12:00 i tada se zaključavaju i rang liste za upis na visoka učilišta.

Potvrde o položenim ispitima državne mature moći ćete preuzeti od 17. srpnja 2019. prema rasporedu koji će biti objavljen web stranici Tehničke škole Čakovec.

(Podsjećamo učenike da, ukoliko još nisu, obavezno VERIFICIRAJU OSOBNE PODATKE i OCJENE SVA ČETIRI RAZREDA!)