Sudjelujemo u natječaju EUROSCOLA

Komentari isključeni za Sudjelujemo u natječaju EUROSCOLA

Učenici 4. TG razrednog odjela i profesorica Tamara Rihtarec upustili su se u avanturu snimanja videa i prijavili na nagradni natječaj Europskog parlamenta EUROSCOLA #EKOscola #zajednozaEU. Scenarij, kostimografija, snimatelj, montažer, zvučna kulisa… sve je spremno!
Kratak video u trajanju od 60 sekundi trebao bi pokazati na koji način europske institucije utječu na smanjenje negativnih posljedica na okoliš u našoj svakodnevici i odgovoriti na pitanje Što EU čini za mene i moju budućnost po pitanju očuvanja okoliša?

Posao snimanja i ovaj je put preuzeo Ivan Debelec (3. TG), a montažu je odradio Mihael Petričević (4. TG).

Pobjednik natječaja EKOscola bit će srednja škola Republike Hrvatske koja na angažiran, pamtljiv i personaliziran način izloži koliko je svjesna uloge Europske unije u očuvanju okoliša, a pobjednička ekipa (24 učenika i dva mentora) 14. studenoga 2019. putuje u Europski parlament u Strasbourgu (Francuska). Držimo palčeve našim TŠČ-ovcima da pobijede.

Video možete pogledati na

ili