Tehnička škola Čakovec dio akcije Inner Wheel kluba Reciklažno je važno na Festivalu poduzetništva, obrta i OPG-ova u sklopu Dana Međimurske županije 2018.

Tehnička škola Čakovec dio akcije Inner Wheel kluba Reciklažno je važno na Festivalu poduzetništva, obrta i OPG-ova u sklopu  Dana Međimurske županije 2018.

Tehnička škola Čakovec dio akcije Inner Wheel kluba Reciklažno je važno na Festivalu poduzetništva, obrta i OPG-ova u sklopu Dana Međimurske županije 2018.

Komentari isključeni za Tehnička škola Čakovec dio akcije Inner Wheel kluba Reciklažno je važno na Festivalu poduzetništva, obrta i OPG-ova u sklopu Dana Međimurske županije 2018.

Tehnička škola Čakovec još se jednom uključila u akciju Inner Wheel kluba Reciklažno je važno. U subotu 5. svibnja smo, ispred Zgrade Scheier u Čakovcu, postavili izložbu radova učenika, našu knjižnu vilu i wheel garnituru za opuštanje.

  

Tehnička škola Čakovec još se jednom uključila u akciju Inner Wheel kluba Reciklažno je važno. U subotu 5. svibnja smo, ispred Zgrade Scheier u Čakovcu, postavili izložbu radova učenika, našu knjižnu vilu i wheel garnituru za opuštanje.

Pažnju posjetitelja većinom je prvi privukao 3D printer.

  

Svi zainteresirani (kojih je bilo mnogo) imali su priliku upravljati paukom, robotskim kolicima s kojima su učenici postali državni prvaci, robotom (sve to preko mobilnog uređaja). Mogli su zaigrati križić-kružić ili zabavljati se tangramom. Podijelili smo TŠČ magnete koje smo isprintali baš za tu prigodu, podsjetili posjetitelje na projekt o Petru Zrinskom Slavna prošlost za projekte budućnosti

Svi izloženi predmeti rad su ruku naših učenika i profesora i nastali su u školskim laboratorijima ili školskoj radionici.

  

Knjižna vila i wheel garnitura za opuštanje, radovi naših učenika, primjer su razvijene ekološke svijesti TŠČ-ovaca, a njihovim predstavljanjem razvijamo i ekološku svijest drugih te ističemo važnost recikliranja te zajedničkim snagama nastojimo očuvati naš Planet. 

About the author:

Back to Top