Komentari isključeni za Tehnička škola Čakovec imenovana Regionalnim centrom kompetentnosti u sektoru strojarstva

Ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak, zajedno s pomoćnikom Vladom Prskalom, objavila je 25 strukovnih škola koje su imenovane regionalnim centrima kompetentnosti. Nakon višemjesečnog vrednovanja rada strukovnih škola, a sukladno donesenim Pravilnicima i procedurama temeljem prijedloga koji je podnijela Međimurska županija kao osnivač TŠČ, među odabranim školama Regionalnim centrom kompetentnosti je i Tehnička škola Čakovec (TŠČ).

Tim činom generacijama učenika i nastavnika koji su radili u TŠČ odano je veliko priznanje za uloženi trud, postignute rezultate učenika i nastavnika, kao i  suradnju TŠČ i gospodarstvenika iz Međimurske županije.

Zahvaljujemo svima koji su svojim radom u TŠČ doprinijeli ovako velikom priznanju, a sve sadašnje i buduće zaposlenike i učenike pozivamo da svojim radom u narednih 5 godina opravdaju ukazano povjerenje kako bi Regionalni centar kompetentnosti iz strojarstva u TŠČ ostvario zacrtane ciljeve.

Detalje sa svečanosti održane u prostorima Ministarstva kao  i Odluku o imenovanju Centara kompetentnosti  sa popisom odabranih škola možete pročitati na slijedećem linku