Komentari isključeni za Učenici Josip Nino Pleh i Domagoj Smolić najbolji na državnoj smotri samostalnih eksperimentalnih radova iz fizike

Učenici 3. razreda programa tehnička gimnazija JOSIP NINO PLEH i DOMAGOJ SMOLIĆ na državnoj smotri samostalnih eksperimentalnih radova iz fizike održanoj u Vinkovcima osvojili su 1. nagradu sa svojim radom “Ispitivanje fizikalnih svojstava elektromagnetskog topa”.

Nakon dugotrajnog pripremanja pod nadzorom dr.sc. Dejana Vinkovića, zajedno sa svojim mentorom prof. Damirom Štamparom u petak 5.5.2017. nakon više krugova procjenjivanja njihovog eksperimentalnog rada proglašeni su pobjednicima.

Iskrene čestitke na postignutom rezultatu prije svega učenicima Josipu Nini Plehu i Domagoju Smolića!!!

A posebna zahvala dr. sc. Dejanu Vinkoviću, njihovom mentoru prof. Damiru Štamparu i svim ostalim suradnicima i pomagačima koji su doprinjeli ovako vrijednom rezultatu.

ČESTITAMO !

U nastavku nekoliko fotografija sa svečanosti proglašenja:

Ostale detalje sa smotre i natjecanja učenika srednjih i osnovnih škola iz fizike možete naći na

HFD – smotre i natjecanja iz fizike rezultati 2017.