Učenici TŠČ na državnim natjecanjima i smotrama

Učenici TŠČ na državnim natjecanjima i smotrama

Učenici TŠČ na državnim natjecanjima i smotrama

Komentari isključeni za Učenici TŠČ na državnim natjecanjima i smotrama

Završila su natjecanja i smotre učenika srednjih škola na županijskoj razini.

Po tradiciji učenici Tehničke škole Čakovec sudjeluju u mnogim disciplinama i postižu zapažene rezultate, a oni najbolji plasiraju se i na državna natjecanja.

Na temelju postignutih odličnih rezultata na natjecanja državnog ranga plasirali su se učenici u slijedećim disciplinama

  1. LiDraNo – kategorija pojedinačni nastup – učenica 3. razreda tehničke gimnazije RUŽICA MARKOVIĆ (mentorica: Nevenka Mlinarić)
  2. NJEMAČKI JEZIK – učenik 3. razreda tehničar za računalstvo LEON NOVAK (mentor: Daniela Zadravec)
  3. KEMIJA – učenik 2. razreda tehničke gimnazije LEON ŠOPAR (mentor: Tamara Rihtarec)
  4. FIZIKA – SMOTRA RADOVA – učenici 3. razreda tehničke gimnazije JOSIP NINO PLEH i DOMAGOJ SMOLIĆ (mentor: Damir Štampar)
  5. INFOKUP – disciplina “Razvoj softvera” – učenik 4. razreda tehničar za mehatroniku JOSIP ANDRIŠEK (mentor: Zlatko Leček)
  6. ELEKTROTEHNIKA – disciplina “Ekipno natjecanje u sektoru elektrotehnika i računalstvo” – učenici 4. razreda tehničari za računalstvo PATRIK LESJAK, MARKO KRALJIĆ I TOMI MAVRIN (mentor: Marko Markulija)
  7. STROJARSTVO – disciplina “Strojarske konstrukcije” – učenik 4. razreda strojarski računalni tehničar IVAN LEVAČIĆ (mentorica: Jasminka Jelačić)
  8. STROJARSTVO – disciplina “Dizajniranje računalom – AutoCAD” – učenik 3. razrreda strojarski računalni tehničar MARIO MODLIC (mentor: Marijan Horvat)
  9. STROJARSTVO – disciplina “Tehničar za mehatroniku” – učenici 4. razreda tehničar za mehatroniku KARLO MIHOLČEK i MATEJAS ŽERJAV (mentor: Zlatko Leček)
  10. STROJARSTVO – disciplina “Tokar i srodna zanimanja” – učenik 3. razreda CNC operater DOMINIK BRANOVIĆ (mentor: Dubravko Hozjak)
  11. ODBOJKA – ekipu ŠŠD TŠČ čine Hrvoje Novak, 4. TG, Manuel Ivanušec, 1. S1, Vedran David, 4. ET, Sandi Pleh, 1. S1, Matija Sabol, 4. ST, Antonio Stanković, 4. RT, Sebastijan Krznarić, 3. TG, Luka Lesinger, 1. S1, Borna Valpatić, 3. ET, i David Mustač, 4. TG (mentor: Branko Augustić)
  12. ATLETIKA – ekipu ŠŠD TŠČ čine Davor Horvat, 3. ET, Jurica Kranjčec, 4. MT, Karlo Marciuš, 3. ST, Gabrijel Švenda, 4. ST, Josip Tkalec, 3. S3, Ivan Toplek, 4. TG, Dino Vabec, 4. RT i Matija Žnidarić, 1. TG (mentor: Branko Augustić)
  13. KROS – ekipu ŠŠD TŠČ čine Matija Antolović, 3. S3, Karlo Klobučarić, 3. MT,  Izidor Kolarić, 3. MT, i Josip Tkalec, 3. S3(mentor: Ivan Fučko)

Svim učenicima, mentorima i ostalim nastavnicima koji su pripomogli u njihovoj pripremi iskrene čestitke uz želje da na državnim natjecanjima postignu svoje najbolje rezultate.

About the author:

O Školi

Malo je škola koje se mogu podičiti tradicijom obrazovanja i odgoja mladih u razdoblju koje prelazi 100 godina. Tehnička škola Čakovec otvorila je već 125. stranicu svoje knjige postojanja.

Kontaktirajte nas

TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC
Športska 5
HR – 40000 Čakovec
Tel. +385 (40) 328 522
Faks: +385 (40) 328 523
Web adresa: www.tsck.hr
E-pošta: tsck@tsck.hr

Brojač posjeta

  • 89739Ukupno posjeta:
  • 61Posjeta danas:
  • 1Trenutno online:

Back to Top