Popis licenciranih radionica

stroj_2_680

Objavljujemo Popis licenciranih radionica u Međimurskoj županiji koji se ažurira u Obrtničkoj komori Međimurja.

Detaljniji popis po zanimanja možete pronaći  na stranicama Obrtničke komore Međimurja

Sa vlasnikom licencirane radionice učenici koji upisuju trogodišnja zanimanja po“JMO” programu  OBAVEZNO sklapaju Ugovor o naukovanju i donose ga prilikom upisa u Tehničku školu Čakovec.

Obrazac Ugovora o naukovanju učenici kupuju u Narodnim novinama – prilikom upisa u školu donose 4 primjerka Ugovora potpisana od strane roditelja i odgovorne osobe u licenciranoj radionici.

• 389Visitors per day: