Virtualna šetnja Tehničkom školom Čakovec

Komentari isključeni za Virtualna šetnja Tehničkom školom Čakovec

Poštovani posjetitelji stranica Tehničke škole Čakovec, drage osmašice, osmaši i roditelji malih maturanata, Tehnička škola Čakovec 19. lipnja 2021., u vremenu od 9:00 do 12:00 sati organizira DAN OTVORENIH VRATA.

Detalje oko samog događaja saznat ćete za koji dan, a dotad vas pozivamo u VIRTUALNU ŠETNJU TŠČ-om.

Na linku

prošećite prostorima Škole, kliknite na dodatne sadržaje i informirajte se o nastavnim predmetima, prostorima i aktivnostima koje se provode u Školi, a na Danu otvorenih vrata sve to provjerite i uživo. Materijale su za vas pripremali učenici i djelatnici Škole.

Tijekom ovog tjedna u vaše osnovne škole dolaze i promotivni letci! Skenirajte QR kodove i saznajte sve o Tehničkoj školi Čakovec.

Dobrodošli!!!