Komentari isključeni za Županijsko natjecanje iz informatike za srednje škole – Tehnička škola Čakovec PETAK 9. veljače 2018.

Tehnička škola Čakovec već tradicionalno više od 25 godina domaćin je županijskog natjecanja iz informatike za učenike srednjih škola.

Ove godine natjecanje će se održati u PETAK, 9. veljače 2018. Ukupno sudjeluju 43 natjecatelja.

S početkom u 9 sati natjecanje je u kategoriji “Algoritmi i programiranje”. Ukupno sudjeluje 12 učenika 2., 3. i 4. razreda iz Tehničke škole Čakovec i Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec.

S početkom u 13 sati natjecanje je u kategoriji “Osnove informatike”. Ukupno sudjeluje 31 učenik 1., 2. 3. i 4. razreda iz Tehničke škole Čakovec, Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec, Srednje škole Čakovec, Ekonomske i trgovačke škole Čakovec i Graditeljske škole Čakovec.

U 15 sati smotra je radova u kategoriji “Razvoj softvera”. Sudjeluje samo 1 učenik 4. razreda iz Tehničke škole Čakovec.

Svim učenicima želimo dobrodošlicu uvjereni da će na natjecanju pokazati svoje najbolje znanje iz programiranja i informatike.